English Lavender Soap
Deze zeep maakt deel uit van de jubileumcollectie van The English Soap Company. Met als basis Shea butter voor verzorgende en verzachtende werking. Daar waar Lavendel en Rozemarijn rustgevend en kalmerend zijn. Met verkwikkende tonen van Munt.
Ingrediënten:
Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Parfum, Glycerin, Palmitic Acid, Sodium Chloride, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), CI77891, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Citral, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.
190 gram genot en verzorging en verrijkt met sheaboter om de huid te voeden en te hydrateren. Geschikt voor alle huidtypes. Gemaakt in Engeland met pure plantaardige oliën, zijn alle zepen van English Soap Company vrij van parabenen, SLS en SLES.
De zeep is veganistisch en dierproefvrij.
Specificatie | Omschrijving |
---|---|
Materiaal | Zeep en papier |
Maat | 190 gram |
Land van herkomst | Engeland |
Kleur | Diverse |